RTV Prievidza
Regionálna televízia Prievidza

Memoriál Michala Krajčíka

Pocta M KrajcikoviLegendy prievidzského futbalu odchádzajú .... zostávajú spomienky a memoriály. V sobotu 27.júna 2020 si mohli  futbalisti konečne poriadne zahrať. Hlad po futbale bol evidentný už pri organizácii tretieho ročníka turnaja.

 

Výsledky Memoriálu Michala Krajčíka

SKUPINA A

TJ Priehrada Nitrianske Rudno – TNF Prievidza 2:3, Góly: Chudý, Hronec – Gunda, Jánošík, Madarász

Tigers Katenačo – FC Rondel 2:3, Góly: Volek, Václavík – Kantorík, Minárik, Dvoršík

TNF Prievidza – Tigers Katenačo 5:1, Góly: Gunda 3, Madarász, Jánošík – Širka

Mystery MFC Bratislava – TJ Priehrada Nitrianske Rudno 5:5,Góly: Toman 2, Briška, Stronček, Pecko – Hronec 3, Mikula 2

Tigers Katenačo – Mystery MFC Bratislava 4:6,Góly: Náčin, Širka, Václavík, Cibák – Debrecký, Reholka, Toman, Pecko, Stronček 2

FC Rondel – TNF Prievidza 1:2, Góly: Dvorščík – Jánošík, Gunda

Mystery MFC Bratislava – FC Rondel 3:1,Góly: Pecko 2, Toman – Bobčik

TJ Priehrada Nitrianske Rudno – Tigers Katenačo 2:4,Góly: Mikula, Hronec – Václavík 3, Spišák

FC Rondel – TJ Priehrada Nitrianske Rudno 3:7,Góly: Gorelčík, Minárik, Bobčík – Chudý 3, Hronec, Mikula, Petráš 2

TNF Prievidza – Mystery MFC Bratislava 0:5, Góly: Toman 2, Debrecký, Zentko, Braník

Poradie: 1. Mystery MFC Bratislava, 2. TNF Prievidza, 3. TJ Priehrada Nitrianske Rudno, 4. FC Rondel, 5. Tigers Katenačo.

SKUPINA B

FC Piváreň Kopanice – Timring Žilina 1:6, Góly: Krivák – Hubočan, Németh, Krištofík, Papajčík 3

Topiči – Keram Lučenec 5:4, Góly: Gordulič 2, Škriniar, Bahno, Domiňák – Becáni 4

Timring Žilina – Topiči 4:0, Góly: Ťažký, Hubočan, Németh, Papajčík

Gól za život – FC Piváreň Kopanice 3:0, Góly: Pašuth, Krčméry, Šipčiak

Topiči – Gól za život 1:3, Góly: Harach – Šipčiak 3

Keram Lučenec – Timring Žilina 1:9, Góly: Becáni – Michalec 2, Krištofík 2, Kočiš, Németh 2, Hubočan st., Hubočan ml.

Gól za život – Keram Lučenec 5:1, Góly: Krčméry 2, Šipčiak, Štofka – Šulek

FC Piváreň Kopanice – Topiči 0:2, Góly: Domiňák 2

Keram Lučenec – FC Piváreň Kopanice 2:3, Góly: Becáni, Veselka – Šorman, Kramár 2

Timring Žilina – Gól za život 3:0, Góly: Kočiš 2, Ťažký

Poradie: 1. Timring Žilina, 2. Gól za život, 3. Topiči, 4. FC Piváreň Kopanice, 5. Keram Lučenec.

SKUPINA C

1.FC Necpaly – OFK Prenčov 4:1, Góly: Čertík 2, Filkorn, Žilla – Suchý

FK Kľak Kľačno – Las Palmas 2:3, Góly: Hanus, Greschner – Hamana, Krasňan, Bottka

OFK Prenčov – FK Kľak Kľačno 0:3, Góly: Idrányi, Greschner, Kasza

ŠKF Kremnica – 1. FC Necpaly 4:5, Góly: Hovorič, Kapšo, Chladný 2 – Žilla 2, Filkorn, Jadroň, Kôstka

FK Kľak Kľačno – ŠKF Kremnica 1:6, Góly: Idrányi – Kapšo 2, Bielik, Pavlovič 2, Moravčík

Las Palmas – OFK Prenčov 1:1, Góly: Hamana – Chovan

ŠKF Kremnica – Las Palmas 3:1, Góly: Moravčík, Kvoriak, Horváth – Hamana

1. FC Necpaly – FK Kľak Kľačno 2:1, Góly: Kalina 2 – Idrányi

Las Palmas – 1. FC Necpaly 1:1, Góly: Remenár – Čertík

OFK Prenčov – ŠKF Kremnica 0:0,

Poradie: 1. 1. FC Necpaly, 2. ŠKF Kremnica, 3. Las Palmas, 4. FK Kľak Kľačno, 5. OFK Prenčov.

SKUPINA D

FC Sokolíci – FK ORION TIP Bánovce nad Babravou 1:3, Góly: Kliman – Zitta, Laco, Fabian

Atletico Novejsa – FC Ridop 1:3, Góly: Štrbák – Čiech, Kupec, Kútik

FK ORION TIP Bánovce nad Babravou – Atletico Novejsa 1:2, Góly: Fraňo - Lupták, Nitško

Slovan team Priwitz – FC Sokolíci 0:3, Góly: Dekýš, Meliš, Kliman

Atletico Novejsa – Slovan team Priwitz 5:3, Góly: Štrbák, Beseda, M. Hlinka, A. Hlinka, Nitško – Martinusík, Jánoška, Duchoň

FC Ridop - FK ORION TIP Bánovce nad Babravou 6:2, Góly: O. Poljovka 2, Rafanides 2, Veselovský, Kútik – Fazika, Laco

Slovan team Priwitz – FC Ridop 0:7, Góly: Rafanides 2, Kútik 2, Veselovský, P. Poljovka, Markovič

Sokolíci – Atletico Novejsa 2:2, Góly: Arvaj, Dekýš – Hlinka, Kamdem

FC Ridop – FC Sokolíci 2:2, Góly: Čiech, Vajda – Dekýš 2

FK ORION TIP Bánovce nad Babravou – Slovan team Priwitz 3:1, Góly: Fazika 2, Zitta – Turcer

Poradie: 1. FC Ridop, 2. Atletico Novejsa, 3. FK ORION TIP Bánovce nad Babravou, 4. FC Sokolíci, 5. Slovan team Priwitz.

OSEMFINÁLE

ŠKF Kremnica - FK ORION TIP Bánovce nad Babravou 2:1pk, Góly: Hovorič – Fazika

Atletico Novejsa – Las Palmas 3:1, Góly: Hlinka, Štrbák, Beseda – Hasan

Gól za život – TJ Priehrada Nitrianske Rudno 2:4, Góly: Šipčiak, Krčméry – Petráš 2, Michal 2

TNF Prievidza – Topiči 4:1, Góly: Gunda 4 – Bahno

ŠTVRŤFINÁLE

Mystery MFC Bratislava – ŠKF Kremnica 4:0, Góly: Braník, Stronček 2, Pecko

Timring Žilina – Atletico Novejsa 4:1, Góly: Kočiš, Papajčík, Mičuda, Hubočan st. – Kamdem

1.FC Necpaly – TJ Priehrada Nitrianske Rudno 0:1, Góly: Hronec

FC Ridop – TNF Prievidza 2:0, Góly: Kútik, Rafanides

SEMIFINÁLE

Mystery MFC Bratislava – Timring Žilina 4:3pk, Góly: Pecko 3 – Ťažký, Kočiš, Németh

TJ Priehrada Nitrianske Rudno – FC Ridop 2:3, Góly: Hronec, Petráš – Poljovka, Kútik, Rafanides

O 3. MIESTO

TJ Priehrada Nitrianske Rudno – Timring Žilina 1:3, Góly: Mikula – Papajčík 2, Ťažký

FINÁLE

Mystery MFC Bratislava – FC Ridop 0:3 Góly: Kútik 2

 

Najlepší strelec: Tomáš Gunda (TNF Prievidza) – 9 gólov

Najlepší hráč: Ladislav Pecko (Mystery MFC Bratislava)

Najlepší brankár: Vratislav Debnár (FC Ridop)

Zapisovatelia Braňo Bucák a Miška Mrišková
Rozhodcovia - Jožko Flóriš, Štefan Mliečko a Jozef Sliepka

Víťazi jednotlivých ročníkov:

2018 – TJ Janova Lehota

2019 – 7edma Patrioti (PD)

2020 – FC Ridop

Dnes je 30. október a meniny oslavuje Simona


RTV Prievidza na Facebooku

RTV Prievidza na Facebooku

RTV Prievidza YouTube kanál

RTV Prievidza YouTube kanál

 infotext

Lotos Pluswww.handlova.skwww.prievidza.skhttp://www.bojnice.sk/http://www.lehotapodvtacnikom.sk/www.hbp.skwww.integruj.sk digi2